Heinolan osasto - Hallitus ja luottamushenkilöt Hallitus ja luottamushenkilöt

Hallitus 2020-2021

Puheenjohtaja
Ilkka Mattila
044 7429726 / 040 5574509 ilkka.mattila@storaenso.com

Sihteeri
Veli-Matti Ylönen
040 7732027 / 044 7429708
veli-matti.ylonen@storaenso.com

Varapuheenjohtaja
Harri Kasurinen
044 2146457 harri.kasurinen@storaenso.com

Taloudenhoitaja
Harri Laisi
041 3100472 harri.laisi@storaenso.com

Petri Kiander
044 7429754 / 040 5823880 petri.kiander@storaenso.com

Juha Virtanen
044 7429567 juha.virtanen@efora.fi

Johanna Puranen
040 5171127 / 040 6351308 johanna.m.puranen@efora.fi

Varajäsenet

Jouni Talja
040 184 5491 jouni.talja@storaenso.com

Jari Ylilehto
041 4517590 jari.ylilehto@storaenso.com

Samu Vottonen
040 8283836 samu.vottonen@storaenso.com

Jere Salomaa
040 7383395 / 050 5749664 jere.salomaa@storaenso.com

Jarmo Ruuth
050 3036609 jarmo.ruuth@storaenso.com

Matti Siren
044 5453 034 sirenmat58@gmail.com

Lepolan isäntä
Pertti Parviainen
0400 565279 pertti.parviainen@storaenso.com 

Luottamushenkilöt:

Flutingtehdas:
Pääluottamusmies Petri Kiander
Varapääluottamusmies Jarmo Ruuth

Työsuojeluvaltuutettu
Veli-Matti Ylönen

1.varavaltuutettu Ilkka Mattila
2.varavaltuutettu Jari Jussila 
044 0131167 jari.jussila@storaenso.com

Efora:
Työsuojeluvaltuutettu Juha Virtanen
Varavaltuutettu Juha Tuononen